Garderoba FOX MAT

Garderoby do przedpokoju cieszą się coraz większą popularnością. Na rynku meblowym można znaleźć niezliczoną ilość takich mebli. Moją uwagę na dłużej przykuła ostatnio garderoba FOX MAT.

garderoba FOX MAT

źródło: wikimeble.pl

Mebel ten wykonany jest z płyty wiórowej, której grubość wynosi 16 mm. W skład garderoby wchodzą dwa duże elementy. Pierwszym z nich jest szafa o wymiarach 190 x 60 x 47 cm (wys. x szer. x dł.). Drugi element to szafka na obuwie + wieszak.  Jej wymiary to 190 x 110 x 35 cm.

Cała garderoba ma wysokość 190 cm, szerokość 170 cm oraz głębokość 47 cm. Mebel dostępny jest w kolorze dąb mleczny/ milano. Produkt ten przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Wszelkie elementy potrzebne do montażu, a więc części oraz klucze, należą do kompletu. Do mebla załączona jest instrukcja, dzięki której złożenie mebla będzie proste i szybkie.

Dlaczego zwróciłam uwagę akurat na ten mebel? Chyba ze względu na jego nowoczesny, a jednocześnie nieprzekombinowany wygląd. Dzięki temu garderoba ta wpasuje się w różne aranżacje przedpokojów. Świetnie ożywi np. przedpokój w kolorze szarym. A co wy myślicie o tym meblu? Chcielibyście mieć go w swoim przedpokoju?

Podobne porady