Riviera Maison – komoda do przedpokoju i ławka w jednym

ławka do przedpokoju ze schowkami

źródło: www.firstlist.ch

Nie da się ukryć, że większość przedpokojów, szczególnie tych w blokach, nie należy do zbyt dużych. Z tego też powodu nie możesz pozwolić sobie na ustawienie tam zbyt dużej ilości mebli. Jeśli doszedłeś właśnie do wniosku, że będziesz musiał zrezygnować z tradycyjnej komody do przedpokoju, mam dla ciebie dobrą wiadomość. Nie musisz wyrzekać się tego mebla całkowicie, a jedynie pójść na pewne ustępstwo.

Z pomocą przyjdzie ci producent niezwykle pomysłowej komodo-ławki czy też ławko-komody, jak zwykłam nazywać mebel, od kiedy po raz pierwszy go zobaczyłam. Mebel ten składa się z widocznej na zdjęciu stabilnej i wytrzymałej ławki oraz trzech koszy. Ławka doskonale sprawdzi się podczas zdejmowania czy wkładania butów, szczególnie, jeśli masz dziecko. Zresztą nawet i dorosły nie lubi zakładać butów w niewygodnej pozycji, a niestety bardzo często tak się dzieje np. w zimie, kiedy to nie wejdziemy do pokoju w ośnieżonych butach, by zasiąść na krześle i spokojnie to obuwie zdjąć. W koszach natomiast pomieścisz przeróżne przedmioty, których nie chcesz trzymać w widocznym miejscu. Pewnie obiło ci się nie raz o uszy, że im mniejsze jest pomieszczenie, tym mniej drobiazgów powinno się eksponować. W innym wypadku bowiem pomieszczenie będzie wyglądać na zagracone.

praktyczna komoda Riviera Maison

źródło: www.firstlist.ch

Wymiary prezentowanej tutaj komodo-ławki (tak, uwielbiam ten zlepek słów :) ) to 110 x 48 x 40 cm. Co ważne, mebel można bez problemu kupić w naszym kraju. Zajmuje się tym sklep  House&More. Cena mebla to niecałe 2 900 zł. Cena ta może wydawać się dość wysoka, ale warto zwrócić uwagę na to, że komoda jest naprawdę wyjątkowo praktyczna i z pewnością posłuży swym właścicielom bardzo długo. Ja jestem na tak, a ty?

Podobne porady